Počet položek: 0 0,- CZK

Spolupráce a velkoobchod

Pokud máte zájem o velkoobchodní odběr našeho zboží, prosím kontaktujte nás.
Velkoobchodně je možné zakoupit většinu zboží našeho sortimentu, minimální odběr 1 konteiner v jedné objednávce. 

                                                                                                                                   

Velkoobchodní odběr je možný pouze firmami zabývajícími se dalším prodejem našeho sortimentu, zajistíme nakup kvalitního zboží, potřebné doklady a certifikáty EC,EEC,COC, certifikáty na baterky a dovoz zboží až k vám na firmu. Sledujeme novinky a změny zákona.

Ivan Saraj Tel. 776 893 804

info@el-ko.cz el-ko@email.cz

Hledáme partnery pro spolupráci

El - koloběžky jsou velmi zajímavý a unikátní produkt, který nabízí všestranné možnosti využití. Níže uvádíme několik oblastí, v rámci kterých se s vámi rádi domluvíme na spolupráci nebo vám poskytneme naše dvoukolová vozítka k zapůjčení (ať již formou spolupráce, partnerských cen, apod.) nebo k prodeji.

Náklady na start:

1. Balíček Mini Afilliate 

Vhodné pro propagaci na sociálních sítích (fc, tw, inst, ok, vk, youtube, like,) pro spolupráci  partnera a podej zboží z e-shopu, práva na foto i video, zisk 10% z náhradních dílů, 2 000 Kč za koloběžky, registrace do Afilliate systému, možnost vytvoření banneru i odkazu. SMLOUVA

2. Balíček Standart 

Vhodný pro prodej pomocí již existujícího webu obchodního partnera, B2B, pomocí HTML FEEDU obchodní partner převede bez problém stovky produktů na svůj web, obdrží práva používat foto, video, texty, manuály, 3 000 Kč zisk z koloběžky, 10% z náhradních dílů, zboží dodáme zákazníkovi my, servis a záruka 2 roky, technická podpora je garance z naší strany zajištěna smlouvou.

3. Balíček profi.

Je vhodná pro vlastníky obchodu, prostoru, kde fyzickou formou obchodní partner propaguje elektrické koloběžky a náhradní díly, povinností obchodního pantera je zakoupení elektrické koloběžky - takzvaného vzorku pro jeho následnou prezentaci za sníženou cenu – 5 000 Kč.

Pomocí HTML FEEDU obchodní partner převede bez problémů stovky produktů na svůj web, obdrží práva používat foto, video, texty, manuály, 5 000 Kč zisk z koloběžky, 10% z náhradních dílů, zboží dodáme zákazníkovi my, servis a záruka 2 roky, minimální jednorazový odběr 10ks. strojů, technická podpora je garance z naší strany zajištěna smlouvou.

4. Balíček byznys

Je nakup na firmu IČ  slevy až 20% pro následující prodej nebo podnikání.

Tabulka slev  na el-ko@email.cz

 

Už spolupracujeme:

WWW.EL-KO.CZ

WWW.EKLEKTRICKEKOLOBEZKY.EU

WWW.ELEKTRICKEKOLOBEZKY.COM

WWW.AHOJ-SOUSEDE.CZ

WWW.ELEKTRICKE-KOLOBEZKY.CZ

www.krasnesvicky.cz  

www.rckane.cz 

www.motorajdou.cz       

 

www.boxmobil.cz

 

www.superslevicky.cz 

El - koloběžky v turistickém ruchu

  • jsem incomingová kancelář
  • jsem hotel
  • jsem infocentrum
  • jsem provozovatel jiných turistických aktivit a atrakcí
  • jsem zážitková agentura

... nebo pracujete v jakékoliv jiné oblasti v rámci turismu a máte zájem o zajímavou spolupráci?
Zařaďte náš produkt - okružní poznávací jízdy na El - koloběžkách - do Vaší nabídky služeb. Pro naše partnery nabízíme zajímavé partnerské ceny nebo spolupráci formou provize.

El - koloběžky pro firemní akce a jiné eventy

Jízda na El - koloběžkách je skvělým doprovodným programem pro firemní akce, teambuildingové a jiné eventy.

Jste eventová agentura, organizujete teambuildingy, firemní večírky, sportovní akce a jiné eventy a chtěli byste vašim klientům nabídnout zábavný doprovodný program s El -koloběžkami?

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací
Sound okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © www.elektrickekolobezky.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace