Počet položek: 0 0,00 CZK

Elektrický skútr 1500 W – 2× baterie 20 Ah (40 Ah) | Prošívaná sedačka, elektrický skútr 1500w, elektrický skútr 40Ah, elektrický skútr dvě baterie, elektrický skútr pro seniory, elektrický skútr pohodlný, elektrický skútr s prošívanou sedačkou

Elektrický skútr 1500 W – 2× baterie 20 Ah (40 Ah) | Prošívaná sedačka

kliknutím zvětšíte
Elektrický skútr, Elektrická tříkolka Elektrický skútr 1500 W – 2× baterie 20 Ah (40 Ah) | Prošívaná sedačka, elektrický skútr 1500w, elektrický skútr 40Ah, elektrický skútr dvě baterie, elektrický skútr pro seniory, elektrický skútr pohodlný, elektrický skútr s prošívanou sedačkou dlouhý dojezd, silný motor, do terénu, pro seniory
Elektrický skútr, Elektrická tříkolka Elektrický skútr 1500 W – 2× baterie 20 Ah (40 Ah) | Prošívaná sedačka, elektrický skútr 1500w, elektrický skútr 40Ah, elektrický skútr dvě baterie, elektrický skútr pro seniory, elektrický skútr pohodlný, elektrický skútr s prošívanou sedačkou dlouhý dojezd, silný motor, do terénu, pro senioryElektrický skútr, Elektrická tříkolka Elektrický skútr 1500 W – 2× baterie 20 Ah (40 Ah) | Prošívaná sedačka, elektrický skútr 1500w, elektrický skútr 40Ah, elektrický skútr dvě baterie, elektrický skútr pro seniory, elektrický skútr pohodlný, elektrický skútr s prošívanou sedačkou dlouhý dojezd, silný motor, do terénu, pro senioryElektrický skútr, Elektrická tříkolka Elektrický skútr 1500 W – 2× baterie 20 Ah (40 Ah) | Prošívaná sedačka, elektrický skútr 1500w, elektrický skútr 40Ah, elektrický skútr dvě baterie, elektrický skútr pro seniory, elektrický skútr pohodlný, elektrický skútr s prošívanou sedačkou dlouhý dojezd, silný motor, do terénu, pro senioryElektrický skútr, Elektrická tříkolka Elektrický skútr 1500 W – 2× baterie 20 Ah (40 Ah) | Prošívaná sedačka, elektrický skútr 1500w, elektrický skútr 40Ah, elektrický skútr dvě baterie, elektrický skútr pro seniory, elektrický skútr pohodlný, elektrický skútr s prošívanou sedačkou dlouhý dojezd, silný motor, do terénu, pro senioryElektrický skútr, Elektrická tříkolka Elektrický skútr 1500 W – 2× baterie 20 Ah (40 Ah) | Prošívaná sedačka, elektrický skútr 1500w, elektrický skútr 40Ah, elektrický skútr dvě baterie, elektrický skútr pro seniory, elektrický skútr pohodlný, elektrický skútr s prošívanou sedačkou dlouhý dojezd, silný motor, do terénu, pro seniory
ks

Kód:100004211
Cena s DPH: 46 000 CZK
Cena bez DPH: 38 017 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:1 den

Elektrický skútr 1500 W – 2× baterie 20 Ah (40 Ah) | Prošívaná sedačka

Elektrický skútr s výkonem 1500 W je praktické a pohodlné řešení pro každodenní jízdu. Díky dvěma bateriím 20 Ah (celkem 40 Ah) nabízí delší dojezd a vyšší spolehlivost. Prošívaná sedačka zajišťuje maximální komfort i při delších trasách. Vhodný pro město i běžné venkovní použití.

Hlavní vlastnosti

  • výkon motoru 1500 W

  • 2× baterie 20 Ah / celkem 40 Ah

  • prošívaná komfortní sedačka

  • stabilní a plynulá jízda

  • tichý elektrický provoz

  • vhodný pro každodenní použití

Využití

  • městská doprava

  • dojíždění

  • senioři a osoby se sníženou mobilitou

  • pohodlná alternativa ke klasickému skútru

Klíčové výhody

  • Výkon motoru: Silný 1500 W motor zajišťuje dynamické zrychlení a maximální rychlost až 50 km/h.
  • Baterie: S kapacitou 20 Ah (možno zvýšit na 40 Ah) můžete cestovat až 140 km na jedno dobití. Ideální pro delší výlety nebo denní dojíždění.
  • Hydraulické brzdy: Bezpečnost je prioritou. Koloběžka je vybavena hydraulickými kotoučovými brzdami a EABS pro efektivní zastavení v každé situaci.

Technické specifikace

  • Rozměry: 1759 x 750 x 750 mm
  • Maximální zatížení: 200 kg, což ji činí vhodnou i pro těžší uživatele.
  • Pneumatiky: Specifikace 18 x 9,5 palce poskytuje vynikající trakci a stabilitu na různých typech terénu.
  • Nabíjení: Rychlé nabíjení za 4-6 hodin znamená, že budete brzy opět na cestách.

Komfort a výbava

Chooper City Coco N4 Chameleon je navržena pro maximální pohodlí. Disponuje předním a zadním tlumičem, dvěma zpětnými zrcátky, blinkry a brzdovým světlem pro bezpečné manévrování v městském provozu.

Legislativa a registrace

Je důležité mít na paměti legislativní požadavky. Elektrická koloběžka musí být registrována s SPZ. Pro její řízení potřebujete řidičské oprávnění: od 15 let ŘP AM nebo od 18 let ŘP na auto B. První STK se provádí po 6 letech, další každé 4 roky.

Závěr

Nezůstávejte pozadu v automobilové revoluci a vyzkoušejte elektrickou koloběžku Chooper City Coco N4 Chameleon, která spojuje styl, výkon a pohodlí. Pro více informací ohledně objednávky a dostupnosti nás neváhejte kontaktovat!

Klíčová slova:

Elektrická koloběžka, skútr, scooter, kolobrnda N4, přední tlumič, zadní tlumič, 2x zpětná zrcátka, blinkry, brzdové světlo, nabíječka, alarm.

 

14 dní garance 14 dní garance

2 roky záruka 2 roky záruka

COC ano COC ano

Doprava zdarma Doprava zdarma

CEC/CE certifikát CEC/CE certifikát

Potřebujete poradit ? Elektrický skútr, Elektrická tříkolka Elektrický skútr 1500 W – 2× baterie 20 Ah (40 Ah) | Prošívaná sedačka, elektrický skútr 1500w, elektrický skútr 40Ah, elektrický skútr dvě baterie, elektrický skútr pro seniory, elektrický skútr pohodlný, elektrický skútr s prošívanou sedačkou dlouhý dojezd, silný motor, do terénu, pro seniory

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací




Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace